زوم تک
شنبه 12 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :
السبت 11 رمضان 1444.
تاریخ قمری :
Apr 01 2023.
تاریخ میلادی :

پروانه ها و مجوزها

سامانه پیامکی

ورود به سایت

اوقات شرعیحدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اعزام نیروهای امدادی از تمتع سال آینده/ امدادرسانی به زائران

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به حادثه مکه، گفت: تصمیم داریم در حج تمتع سال آینده با اعزام نیروهای امدادی در کنار ارائه خدمات بهداشت و درمان، امدادرسانی در حج را نیز انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس علی اصغر احمدی در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی فرایند تایید و ارزیابی ظرفیت سازمانی (OCAC)‏‏ که با حضور نماینده فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر برگزار شد، با اشاره به حادثه دلخراش کشته شدن زائران خانه خدا در عربستان‏، گفت: تصمیم داریم در سال آینده با اعزام نیروهای امدادی در کنار ارائه خدمات بهداشت و درمان، امدادرسانی در حج را نیز مدنظر قرار دهیم.

وی با قدردانی از معاونت امور بین الملل جمعیت هلال احمر برای ایجاد این فرصت آموزشی‏ اظهار داشت: دنیا در آستانه تحول بزرگی قرار گرفته و حوادثی که رخ می دهد، از مخاصمات جنگی در اوکراین و روسیه‏، خشکسالی، ریزگردها و حتی فقر و بیکاری و اعتیاد و دیگر ناهنجاری های اجتماعی که جوامع با آنها درگیرند، همه هشدار و زنگ خطری است که به عنوان خانواده بزرگ فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در قبال رفع آنها مسئولیت داریم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر لزوم بازنگری و تقویت نقاط قوت در ارائه خدمات جمعیت هلال احمر‎؛ تصریح کرد: باید حوادث آینده را شناسایی کنیم و با اتکا به امکانات آموزشی و نیروی انسانی، خود را برای مواجهه با آینده آماده سازیم.

احمدی با اشاره به اینکه برنامه (OCAC)‏‏ ( فرایند تایید و ارزیابی ظرفیت سازمانی) یکی از برنامه های مهمی است که فدراسیون دنبال می کند تا جمعیت های ملی خود را با استانداردهای جهانی تطبیق دهند،‏ افزود: با اجرای این برنامه متوجه می شویم چه نقاط ضعف و قوتی داریم و برای ارائه خدمات به نیازمندان به چه امکانات و تجهیزاتی نیاز داریم.

به گفته وی، شاخص خودارزیابی این برنامه منطبق بر تنظیم برنامه ۵ ساله جمعیت هلال احمر است و تلفیق شاخص های برنامه (OCAC)‏‏ با برنامه ۵ ساله هلال احمر می تواند با مدنظر قراردادن مزیت ها و قوت های کشور خودمان به عنوان یک برنامه بومی سازی شده مورد استفاده قرار گیرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر ادامه داد: جمعیت هلال احمر ایران تجربه گرانسنگ ۸ سال جنگ تحمیلی، اراضی آلوده به مین، سیل و زلزله و دیگر حوادث و بلایای طبیعی را دارد و ما آمادگی داریم تا با توجه به برنامه (OCAC) که برپایه تجربه است، تجارب خود را در اختیار فدراسیون و جمعیت های ملی که به آن نیاز دارند، قرار دهیم.

احمدی در ادامه بااشاره به ضرورت گسترش آموزش های همگانی امداد و کمک های اولیه تاکید کرد: لازم است در کنار مردم باشیم، از توان آنها استفاده کنیم و با ایجاد هسته های آموزشی در تمام محلات، روستاها و .. و بر پایه اعتمادی که مردم به ما دارند، بتوانیم جمعیت را به سمت جلو پیش ببریم.

وی با اشاره به تعامل مناسب جمعیت هلال احمر با مسئولان و ادارات و دستگاه ها و همچنین اعتماد مردم به این نهاد تصریح کرد: جمعیت هلال احمر بر پایه این تعاملات و اعتماد، در حل مشکلات متوقف نمی شود.

برنامه (OCAC) بیش از ۲ سال است در سطح فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر به عنوان برنامه ای که به ارزیابی ظرفیت های سازمانی جمعیت های ملی در جهت رشد و توسعه بیشتر می پردازد، در حال پیگیری و پیاده سازی است. این دوره ۲روزه از سوی معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر و با حضور روسای سازمان های تابعه جمعیت هلال احمر و نمایندگانی از مدیران ارشد، میانی، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر برای آشنایی با برنامه اوکک و اجرای آن طی یک برنامه زمانی ۳ تا ۶ ماهه کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت هماسرنگ خوزستان
 شماره ثبت 24535
 تولید کننده انواع سرنگ یکبار مصرف سه قطعه ای شفاف
 اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران
 اخذ گواهینامه ISO 13485:2003
 اخذ گواهینامه ISO 9001:2008
 مجهز به سیسستم فیلتراسیون EU3 –EU11 –HEPA FILTERمرکزی و سیستم هوای فشار مثبت
 استفاده از قالبهای تزریقی SEMI HOTRUNER
 

loading...

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : اهواز - شهرک صنعتی شماره 3

مدیریت : دکتر کورش زمانی بهبهانی

تلفن تماس کارخانه  :           06132907231

تلفن تماس کارخانه  :           06132907232

همراه : 09166711391

مدیریت فروش : آفای مهندس زارعی 09121835705

پست الکترونیک : info[at]homasyrinhe.ir