زوم تک
شنبه 12 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :
السبت 11 رمضان 1444.
تاریخ قمری :
Apr 01 2023.
تاریخ میلادی :

پروانه ها و مجوزها

سامانه پیامکی

ورود به سایت

اوقات شرعیحدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

پد لکه بر نفت ساخته شد

محققان پژوهشگاه صنعت نفت موفق به ساخت پدهایی شدند تا لکه های نفتی را از آب و گاز حذف کند.

سعیده تشرفی، مجری طرح حذف لکه های نفتی با فناوری های نوین در پژوهشگاه صنعت نفت در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این تحقیقات بنا داریم تا با فناوری نانو و زیستی به پاکسازی لکه های نفتی در سه فاز آب، خاک و هوا بپردازیم.

 

وی با بیان اینکه این مطالعات در زمینه حذف آلاینده‌های گازی در صنعت نفت است، عنوان کرد:  البته این آلاینده ها در گذشته رصد شده اند تا بتوانیم به حذف آنها بپردازیم.

 

تشرفی با اشاره به آلاینده های شناسایی شده، ادامه داد: آلاینده‌های گازی شامل گازهای سولفور هیدروژن، دی اکسید گوگرد ومونو اکسید کربن هستند که عمده تحقیقات ما مبتنی بر بنزن و زایلن است تا از این طریق بتوانیم این آلاینده‌ها را حذف کنیم.

 

تشرفی اضافه کرد: در این راستا نانو موادی تولید کردیم که با استفاده از آن آلاینده های گازی همچون هیدروژن سولفور را جذب کند.

 

تشرفی با اشاره به مطالعات صورت گرفته در فاز آب این پروژه خاطرنشان کرد: در فاز آب شش طرح تحقیقاتی در دستور کار داریم که در این تحقیقات اقدام به تولید نانو موادی برای حذف آلاینده‌هایی همچون ترکیبات کلرو فنول، فنول، آلاینده نیترات که در منابع آب آشامیدنی مطرح است، پلی آروماتیک هیدرو کربن‌ها و فلزات سنگین با تمرکز بر حذف کادمیوم،‌کرم،‌ نیکل و جیوه شده است.

وی حذف لکه‌های نفتی را از دیگر مطالعات این تیم تحقیقاتی دانست و گفت: برای رفع لکه‌های نفتی پدهای جاذب با استفاده از نانو تکنولوژی و زیست فناوری تولید کردیم که امیدواریم بتوانیم با استفاده از این پدها اقدام به رفع لکه‌های نفتی در آب کنیم

اطلاعات شرکت

نام شرکت هماسرنگ خوزستان
 شماره ثبت 24535
 تولید کننده انواع سرنگ یکبار مصرف سه قطعه ای شفاف
 اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران
 اخذ گواهینامه ISO 13485:2003
 اخذ گواهینامه ISO 9001:2008
 مجهز به سیسستم فیلتراسیون EU3 –EU11 –HEPA FILTERمرکزی و سیستم هوای فشار مثبت
 استفاده از قالبهای تزریقی SEMI HOTRUNER
 

loading...

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه : اهواز - شهرک صنعتی شماره 3

مدیریت : دکتر کورش زمانی بهبهانی

تلفن تماس کارخانه  :           06132907231

تلفن تماس کارخانه  :           06132907232

همراه : 09166711391

مدیریت فروش : آفای مهندس زارعی 09121835705

پست الکترونیک : info[at]homasyrinhe.ir